0

Wkra - Hutnik 0:3

01 września 2021, godz. 22:48, 498 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wkrą Żuromin 3:0, w meczu 5. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Gospodarze już w pierwszej minucie stworzyli sobie dobrą okazję, jednak Bartosz Koncki odbił piłkę po strzale na słupek. Trzy minuty później Hutnicy objęli prowadzenie. Mateusz Kowalski podał do Sebastiana Ignacaka, który minął bramkarza i wpakował futbolówkę do bramki. W 11. minucie było już dwa do zera. Z rzutu wolnego dośrodkował Piotr Wielgosz, a piłkę do siatki skierował Piotr Cudny. Później Cudny trafił z bliska w poprzeczkę. Pierwsza połowa była w pełni kontrolowana przez nasz zespół, jednak druga część gry była już bardziej wyrównana. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry rezultat meczu ustalił Damian Jaczewski.

W najbliższą sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się u siebie z Unią Warszawa. Poniżej informacja o biletach: