0

Udana inauguracja

08 sierpnia 2021, godz. 11:33, 576 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Narwią Ostrołęka 4:1, w meczu 1. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I.

Hutnicy już w 6. minucie wyszli na prowadzenie. Kacper Siudak przejął piłkę i zagrał do Piotra Cudnego, który wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza. Później zawodnicy klubu z BIelan stworzyli dwie dogodne okazje, ale nie zostały one wykorzystane. Gospodarze doprowadzili do remisu w 40. minucie. Pierwsza połowa była wyrównana.

Po zmianie stron dominował Hutnik. W 72. minucie na 25 metrze sfaulowany został Mateusz Kowalski. Bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę zdobył Siudak. Sześć minut później na środku boiska piłkę przechwycił Cudny i podał do Kowalskiego, który wyszedł sam na sam i podwyższył prowadzenie. Rezultat meczu został ustalony w 85. minucie. Po składnej akcji Daniel Bogucki dośrodkował w pole karne, a skutecznie akcję zamknął ponownie Kowalski.

W najbliższy piątek Hutnik zmierzy się jako gospodarz z Huraganem Wołomin. Mecz odbędzie się o godzinie 18.00 w Rembertowie, przy ul. Strażackiej 121.

Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa 1:4 (1:1)
Nakielski 40' - Cudny 6', Siudak 72', Kowalski 78', 85'.

Żółte kartki: Olhrimenko, Dzbeński - Kowalski, Trznadel.

Hutnik: Andrzejczak - Sidor, Waćkowski, Kalisiak (Nowik 73') - Bogucki, Siudak (Trznadel 73'), Goluch (Cynt 46'), Wielgosz (Turko 62') - Kowalski, Jaczewski (Ignacak 46'), Cudny (Butkiewicz 82').

Sędzia: Robert Koc (Warszawa).