0

Tylko remis

27 sierpnia 2022, godz. 15:30, 404 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mszczonowianką Mszczonów 2:2, w meczu 4. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W pierwszej połowie Hutnicy stworzyli sobie kilka dobrych okazji, jednak wykorzystali tylko jedną. W 23. minucie Piotr Dobrogost podał do Daniela Boguckiego, a ten umieścił piłkę w bramce gości. W 70. minucie w polu karnym sfaulowany został Patryk Piasecki, a rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. Niestety, w 89. minucie oraz w doliczonym czasie gry, nasz zespół stracił dwie bramki i zamiast dopisać trzy punkty, mamy na koncie za ten mecz jedynie jeden punkt. Szkoda wielu niewykorzystanych okazji.

W najbliższą środę Hutnik zmierzy się o godz. 17 na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (1:0)
Bogucki 23', Giel (k) 70' - Janik 89', Grzeszak 90'.

Żółte kartki: Waćkowski, Kurtaran, Dobrogost.

Hutnik: Mielcarz - Bogucki, Nowik, Waćkowski (Kalisiak 78'), Klinicki (Kowalski 84') - Duczek (Turko 71'), Kurtaran, Dobrogost (Zając 85'), Bućko (Piasecki 65'), Zaks (Ignacak 46') - Giel.

Sędzia: Robert Koc (Warszawa).