0

Tylko remis

20 listopada 2021, godz. 17:04, 601 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z KS CK Troszyn 2:2, w meczu 17. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

W 25. minucie Piotr Cudny dośrodkował z rzutu rożnego, a silnym strzałem bramkę zdobył Rafał Goluch. Osiem minut później ponownie rzut rożny, który wykonuje Cudny, piłka nastepnie trafia na głowę Erwina Nowika, a ten umieszcza piłkę w siatce. Ponadto w pierwszej połowie po strzale Pawła Giela futbolówka trafiła w poprzeczkę, a skrzydłowi Hutnika mieli jeszcze trzy dogodne okazje.

Pierwszy kwadrans po zmianie stron należał do gości, który dążyli do zdobycia bramki, jednak nie potrafili stworzyć sobie sytacji. Natomiast Hutnicy kontrowali, ale w wielu sytuacjach byli nieskuteczni, co się później zemściło. Między 72. a 78. minutą goście strzelili dwa gole.

Ostatni mecz w rundzie był kwintesencją rundy w wykonaniu Hutników. Mnóstwo okazji, duża nieskuteczność, a rywal wykorzystuje w stu procentach swoje sytuacje. Klub z Bielan będzie trenował do 1 grudnia. Następnie zawodnicy wznowią treningi 12 stycznia. Runda wiosenna rusza 12 marca.

Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 2:2 (2:0)
Goluch 25', Nowik 33' - Wierzbowski 72', Kałek 78'.

Żółte kartki: Modzelewski, Bałas.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Goluch, Turko - Ignacak (Trznadel 88'), Cynt (Siudak 75'), Giel, Duczek - Cudny, Kowalski (Jaczewski 61').

Sędzia: Robert Koc (Warszawa).