0

Trzy punkty na start wiosny!

12 marca 2022, godz. 16:50, 749 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Narwią Ostrołęka 3:0, w meczu 18. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Pierwszą dobrą okazję stworzyli sobie goście. Po strzale z dystansu piłka trafiła w słupek naszej bramki. W 12. minucie z prawej strony boiska dośrodkował Przemysław Szabat, a gola uderzeniem głową strzelił Paweł Giel. W końcówce dogodną szansę miał Szabat, ale bardzo dobrze jego strzał obronił bramkarz Narwi.

W 54. minucie Wojciech Trznadel zagrał prostopadłą piłkę do wychodzącego sam na sam Giela, który dopełnił formalności i podwyższył prowadzenie. Sześć minut później w polu karnym sfaulowany został Rafał Goluch i sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Hat-tricka skompletował Giel.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Huraganem Wołomin.

Hutnik Warszawa - Narew Ostrołęka 3:0 (1:0)