0

Trzy punkty jadą do Warszawy!

29 września 2018, godz. 20:48, 1004 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mławianką Mława 3:0, w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po trafieniu Piotra Wielgosza w 13. minucie. W doliczonym czasie Paweł Okrasa sfaulował w polu karnym. Jednak Okrasa obronił strzał z 11 metrów. Nasz bramkarz w pierwszej części gry skutecznie interweniował również przy dwóch innych uderzeniach. W pierwszej połowie sytuację sam na sam miał Damian Pracki, ale bramkarz obronił uderzenie. W innej sytuacji obrońca sfaulował naszego napastnika wychodzącego samego na bramkarza, ale pozostało to bez reakcji sędziego. Hutnicy dominowali i przed przerwą powinni podwyższyć prowadzenie.

W 73. minucie Bartosz Osoliński dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę strzałem głową zdobył Erwin Nowik. Wcześniej Łukasz Szala trafił w słupek. Następnie gospodarze dwa razy trafili w słupek i raz w poprzeczkę. Ponadto dwa strzały Mławianki przeszły tuż obok bramki. Później także dobrą okazję miał Pracki, ale tafił prosto w bramkarza. W 90. minucie w polu karnym sfaulowany został Michał Paradowski i rezultat meczu strzałem z rzutu karnego ustalił Wielgosz.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik podejmować będzie Ząbkovię Ząbki.

Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)