0

Troszyn pokonany

01 maja 2021, godz. 16:41, 692 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z KS CK Troszyn 4:1, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando naszego zespołu. Tylko dzięki naszej nieskuteczności spotkanie nie zostało "zamknięte" po pierwszej połowie. W 29. minucie Rafał Goluch wyłożył piłkę na 20 metr do Pawła Michałka, który bardzo ładnym strzałem pokonał bramkarza. W 37. minucie Goluch znów zanotował asystę, a do siatki gości trafił Sebastian Ignacak.

Po przerwie zespół z Troszyna ruszył do odrabiania strat i udało im się zdobyć bramkę kontaktową w 50. minucie. Po rozegraniu rzutu wolnego gracz gości z bliska pokonał naszego golkipera. W 75. minucie doskonałą piłkę z własnej połowy zagrał Erwin Nowik, a Paweł Giel minął bramkarza i trafił do pustej bramki. W ostatniej akcji meczu rezultat spotkania ustalił Michał Butkiewicz, który chwilę wcześniej wszedł na boisko.

W najbliższą środę klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki w zaległym meczu 16. kolejki. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17.30.

Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 4:1 (2:0)
Michałek 29', Ignacak 37', Giel 75', Butkiewicz 90' - Górski 50'.

Żółte kartki: Kalisiak.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Kalisiak, Goluch, Siudak (Trznadel 80'), Michałek, Ignacak, Kowalski (Aleksander 68'), Giel (Butkiewicz 90').

Sędzia: Karol Wójcik (Mińsk Mazowiecki).