0

Stracone punkty w doliczonym czasie

25 września 2021, godz. 14:56, 663 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Drukarzem Warszawa 2:2, w meczu 9. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnicy objęli w 8. minucie po trafieniu samobójczym. Dwie minuty później sędzia podyktował rzut karny dla gości za zagranie ręką. Drukarz wykorzystał strzał z jedenastu metrów. W 86. minucie Sebastian Duczek zagrał w pole karne, a bramkę zdobył Piotr Cudny. Niestety, w doliczonym czasie gry, ponownie Hutnik stracił bramkę i punkty.

W najbliższą środę, o godzinie 16.00, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe ze Startem Otwock (Liga Okręgowa) w ramach VI rundy Pucharu Okręgowego.

Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 2:2 (1:1)
(s) 8', Cudny 86' - Paliński (k) 11', 90'.

Żółte kartki: Waćkowski, Giel - Brzozowski.

Hutnik: Koncki - Szabat (Sidor 84'), Waćkowski, Goluch - Bogucki (Ignacak 75'), Trznadel (Butkiewicz 66'), Cynt (Siudak 80'), Wielgosz (Turko 70') - Duczek (Jaczewski 90'), Giel, Cudny.

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa).