0

Sokół - Hutnik 2:1

19 maja 2022, godz. 10:48, 412 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Sokołem Serock 1:2, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnicy, którzy przystąpili do tego spotkania bez sześciu podstawowych zawodników, bardzo dobrze rozpoczęli pojedynek, stwarzając sobie wiele okazji. Dwukrotnie z dystansu uderzał Rafał Goluch, raz znakomicie obronił bramkarz, a przy drugiej próbie piłka zatrzymała się na słupku. W 26. minucie po podaniu Sebastiana Duczka do bramki gospodarzy trafił Wojciech Trznadel. W ostatniej akcji meczu niespodziewanie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka wcześniej przeszła linię boczną, bramkę strzałem głową zdobył napastnik Sokoła. W pierwszej połowie gospodarze ograniczali się jedynie do stałych fragmentów gry.

Tuż po zmianie stron Sokół szybko wyszedł na prowadzenie. Później przeważali Hutnicy, ale nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe, natomiast gospodarze kilka razy groźnie kontrowali, ale dobrze w naszej bramce interweniował Patryk Andrzejczak.

W sobotę, o godzinie 18.30, Hutnik podejmować będzie MKS Przasnysz.

Sokół Serock - Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)