0

Remis z Victorią

13 marca 2021, godz. 14:18, 581 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe w meczu towarzyskim z Victorią Sulejówek 2:2.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie Hutnicy prowadzili 1:0 po bramce Daniela Boguckiego. W drugiej połowie to gospodarze przeważali i strzelili dwa gole, odpowiednio w 50. i 67. minucie. W 73. minucie, po podaniu Mateusza Kowalskiego, wyrównał Rafał Goluch.

Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 2:2 (0:1)
Bramki:
50', 67' - Bogucki 23', Goluch 73'.

Czerwona kartka: Siudak (69. minuta, dwie żółte, wszedł inny zawodnik).

Skład - I połowa: Koncki - Waćkowski, Nowik, Kalisiak - Bogucki, Goluch, Trznadel, Turko (Aleksander 32') - Kowalski, Jaczewski, testowany.

Skład - II połowa: Andrzejczak - Bogucki (Nowik 60'), Waćkowski, Kalisiak, Turko (Bogucki 76') - Siudak (Trznadel 69'), Goluch, Trznadel (Kowalski 60') - Aleksander, testowany (Jaczewski 76'), testowany.