0

Remis z liderem

10 kwietnia 2021, godz. 16:09, 599 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa bezbramkowo zremisował z Huraganem Wołomin 0:0, w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Niestety już w pierwszej minucie kontuzji skręcenia stawu skokowego doznał Patryk Turko. W pierwszej połowie Hutnicy stworzyli sobie trzy dogodne okazje, jednak zabrakło skutecznego wykończenia. Od 37. minuty goście grali w osłabieniu, po tym jak dwie żółte kartki otrzymał Mateusz Domżalski. W drugiej połowie klub z Bielan prowadził grę, ale nie przełożyło się to na wiele okazji i zwycięskiego gola. Nasi zawodnicy wypracowali znów dwie, trzy ciekawe akcje, lecz znów zawiodła celność.

W naszym zespole w rozgrykwach ligowych zadebiutowali dziś: Grzegorz Kalisiak, Sebastian Ignacak, Michał Butkiewicz i Paweł Michałek.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów.

Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 0:0