0

Remis rezerw

09 maja 2021, godz. 15:31, 541 wyświetleń

Hutnik II Warszawa zremisował z Victorią II Sulejówek 1:1, w meczu 26. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Pierwsza połowa była wyrównana, jednak w końcówce to Hutnicy objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Paweł Michałek, a asystował Michał Butkiewicz. Spokojny mecz zaburzyły decyzje sędziowskie. W 55. minucie drugą żółtą kartkę za dostanie piłką w rękę w naturalnym ułożeniu w bocznej strefie boiska otrzymał Kamil Sygitowicz. Chwilę później za dyskusję z arbitrem bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Sebastian Baran. W 60. minucie goście doprowadzili do remisu, w akcji której strzelec pomógł sobie ręką. W 85. minucie sędzia wskazał na jedenasty metr po rzekomym faulu naszego zawodnika. Jednak kapitalną interwencją wykazał się Patryk Andrzejczak, który obronił rzut karny. Przed wykonaniem karnego drugą żółtą kartkę otrzymał Szymon Kolasa, za to... że przeciwnik uderzył go w twarz (rywal bez upomnienia). Hutnicy którzy kończyli mecz w ośmiu mieli jeszcze swoje sytuacje na zwycięskiego gola. Zawodnikom należą się brawa, że w takich okolicznościach utrzymali jeden punkt.

Hutnik II Warszawa - Victoria II Sulejówek 1:1 (1:0)
Michałek 43' - 60'.
w Zielonkach
w 85. minucie Victoria II nie wykorzystała rzutu karnego (Andrzejczak obronił)

Żółte kartki: Zych, Czarnecki, Kolasa, Michałek, Butkiewicz, Sygitowicz.

Czerwone kartki: Sygitowicz (55. minuta, druga żółta), Baran (55. minuta, za dyskusje), Kolasa (85. minuta, druga żółta).

Hutnik II: Andrzejczak - Sygitowicz, Baran, Kolasa, Świderski - Knap (Ducki 90'), Czarnecki, Zych (Kowalczyk 80'), Michałek, Lipiński - Butkiewicz.

Sędzia: Przemysław Wąsik.