0

Przegrana z liderem

05 września 2022, godz. 13:58, 509 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z KS CK Troszyn 2:3, w meczu 6. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 24. minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z 30 metrów popisał się Teo Kurtaran i Hutnicy objęli prowadzenie. Jednak pięć minut później goście doprowadzili do remisu, a po kolejnych trzech minutach wyszli na prowadzenie. Na domiar złego w doliczonym czasie pierwszej połowy drugą żółtą kartkę otrzymał Daniel Bogucki. Pomimo gry w dziesięciu, w drugiej częśći gry Hutnik miał swoje okazje. W 54. minucie Filip Bućko podał do Patryka Piaseckiego, a ten doprowadził do wyrównania. Niestety, grający w przewade zespół lidera, w 68. minucie zdobył zwycięskie trafienie.

W sobotę, o godzinie 14, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Karczew.

Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 2:3 (1:2)
Kurtaran 24', Piasecki 54' - Matusiak 29', Gąska 32', Tyska 68'.

Żółte kartki: Bogucki, Klinicki, Walewski - Wiśniewski, Gąska, Sitek.

Czerwone kartki: Bogucki (45. minuta, dwie żółte), Walewski (po meczu).

Hutnik: Mielcarz - Bogucki, Nowik (Kalisiak 86'), Waćkowski, Klinicki - Duczek (Kowalski 77'), Kurtaran, Dobrogost (Turko 46'), Bućko (Cynt 83'), Ignacak (Zaks 83') - Piasecki.

Sędzia: Kamil Chmielewski (Warszawa).