0

Porażka z Mławianką

06 września 2020, godz. 14:35, 679 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał z Mławianką Mława 0:1, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Goście zwycięską bramką zdobyli na począatku spotkania, w 11. minucie. W 68. minucie zawodnik Mławianki wykonywał rzut karny, ale jego strzał obronił Bartosz Koncki. Kilka minut później po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, w poprzeczkę trafił Sebastian Duczek. W drugiej części gry w polu karnym gości faulowany był Duczek, a także defensor Mławianki, w innej akcji, zagrał ręką, lecz za każdym razem sędzia ze Staroźrebów nakazał grać dalej. Ponadto, po rozegraniu rzutu rożnego, nieuznana została zdobyta prawidłowo bramka przez Kamila Waćkowskiego.

Debiut zaliczył Maciej Knap.

Za tydzień klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z KS CK Troszyn. Mecz jest zaplanowany na sobotę, godznę 16.00.

Hutnik Warszawa - Mławianka Mława 0:1 (0:1)