0

Porażka z Mazurem

22 lutego 2020, godz. 15:12, 944 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Mazurem Karczew 0:4.

Mecz do 51. minuty był wyrównany. Wtedy jednak czerwoną kartkę zobaczył Michał Zawistowski i Hutnicy kontynuowali grę w dziesięciu. Gospodarze objęli prowadzenie w 40. minucie po strzale z rzutu karnego. Kolejne trzy bramki Mazur zdobył w końcówce przy grze w przewadze.

Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 4:0 (1:0)
(k) 40', 67', 78', 90'.

Hutnik: Koncki (Borowy 62') - Wielgosz, Nowik, Marchelewicz, Turko - Duczek, Zawistowski, Giel, Cimochowski, Soliwoda (Grodzki 40') - Kowalski.

Czerwona kartka: Zawistowski (51. minuta, za faul).