0

Porażka z Mazovią

01 września 2022, godz. 09:11, 385 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:3, w meczu 5. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 8. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Siedem minut później Teo Kurtaran dośrodkował piłkę w pole karne, a zawodnik Mazovii uderzeniem głową skierował futbolówkę do własnej bramki. Gospodarze zdołali szybko, bo trzy minuty później, odpowiedzieć na nasze trafienie i ponownie wyszli na prowadzenie. Hutnicy dążyli do wyrównania, jednak w 89. minucie Mazovia skutecznie skontrowała ustalając rezultat meczu.

W niedzielę, o godzinie 18, Hutnik podejmować będzie lidera rozgrywek, KS CK Troszyn.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 3:1 (2:1)
Bondara (k) 8', Więdłocha 18', 89' - Michalski (s) 15'.

Żółta kartka: Nowik.

Hutnik: Mielcarz - Bogucki, Nowik, Waćkowski (Goliński 82'), Klinicki (Turko 75') - Duczek (Kowalski 82'), Kurtaran (Zając 84'), Dobrogost, Bućko (Kalisiak 75'), Ignacak (Zaks 82') - Piasecki.

Sędzia: Jakub Mikołajewski (Ciechanów-Ostrołęka).