0

Porażka z Marcovią

23 października 2021, godz. 11:14, 544 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Marcovią Marki 1:3, w meczu 13. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Niestety przebieg meczu nie ułożył się korzystnie dla Hutników, którzy już w 2. minucie stracili bramkę, a następnie dwa gole dla gości padły po rzutach karnych, po faulu bramkarza i zagraniu ręką. Przez całą drugą połowę zespół z Bielan atakował, ale zdobyliśmy tylko jedną bramkę. W 50. minucie po podaniu Mateusza Kowalskiego do siatki Marcovii trafił Piotr Cudny.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe ze Żbikiem Nasielsk.

Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 1:3 (0:3)
Cudny 50' - Otulak 2', Dadacz (k) 19', (k) 31'.

Żółte kartki: Wielgosz, Giel, Goluch.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik, Sidor, Wielgosz (Turko 77') - Ignacak, Cynt (Siudak 62'), Trznadel (Duczek 46'), Cudny (Butkiewicz 90') - Kowalski (Goluch 75'), Giel (Jaczewski 88').

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce).