0

Porażka z liderem

06 kwietnia 2019, godz. 14:26, 1022 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 0:3, w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do 28. minuty to Hutnicy stworzyli sobie dwie, trzy dogodne okazje do zdobycia bramki. Sytuacja zmieniła się właśnie w 28. minucie, gdy czerwoną kartkę za uderzenie przeciwnika otrzymał Paweł Okrasa. W doliczonym czasie gry Huragan wyszedł na prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Dwie kolejne bramki dla gospodarzy padły w pierwszym kwadransie drugiej połowy.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, klub z Bielan zagra u siebie z Koroną Ostrołęka.

Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 3:0 (1:0)