0

Pogrom w Przasnyszu

24 września 2022, godz. 22:09, 490 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z MKS Przasnysz 6:0, w meczu 9. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 19. minucie worek z bramkami otworzył Filip Bućko. W 41. minucie obrońca gospodarzy zablokował ręką piłkę, która leciała do bramki. Otrzymał za to zółtą kartkę, a że był upominany już wcześniej, Przasnysz kontynuował grę w dziesięciu. Rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel.

W pierwszej akcji po zmianie stron Giel dośrodkował w pole karne, a strzałem głową bramkarza gospodarzy pokonał Patryk Piasecki. W 52. minucie, po asyście Daniela Boguckiego, Giel zanotował swoje drugie trafienie. W 66. minucie role się odwróciły, Giel asystował przy trafieniu Boguckiego. W 90. minucie rezultat meczu ustalił Giel, kompletując tym samym hat-tricka.

W środę, o godzinie 16, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Polonią II Warszawa (V liga), w meczu VI rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 0:6 (0:2)
Bućko 19', Giel (k) 41', 52', 90', Piasecki 46', Bogucki 66'.

Żółte kartki: Bartosiewicz, Grędziński - Bućko, Kalisiak.

Czerwona kartka: Bartosiewicz (41. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Waćkowski (Goliński 70'), Kalisiak, Górski (Pacholak 80') - Ignacak (Zaks 62'), Kurtaran, Dobrogost (Zając 83'), Bućko (Kowalski 71'), Piasecki (Turko 57') - Giel.

Sędzia: Piotr Chyba (Płock).