0

Pelikan - Hutnik 3:2

23 lipca 2022, godz. 14:31, 577 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z trzecioligowym Pelikanem Łowicz 2:3.

Grano 3x40 minut. Po pierwszej tercji Hutnicy prowadzili 1:0. W 7. minucie Sebastian Ignacak podał do Pawła Giela, który skutecznie wykończył akcję. Na początku drugiej tercji nasz zespół podwyższył  prowadzenie. Bramkę zdobył Filip Bućko, a asystował Rafał Goluch. Między 50. a 59. minutą Hutnicy stracili trzy gole, w tym dwa z rzutów karnych.

W dzisiejszym sparingu wystąpili tylko ci zawodnicy, którymi sztab szkoleniowy wyraził zainteresowanie i obecnie trwają formalności transferowe dotyczące tych graczy.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 10, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z trzecioligową Błonianką Błonie.

Pelikan Łowicz - Hutnik Warszawa 3:2 (0:1, 3:2)
50', (k) 54', (k) 59' - Giel 7', Bućko 48'.
w Łaguszewie; grano 3x40 minut

Hutnik: Andrzejczak (Szmigiel 41' (Mielcarz 81') - Bogucki (M. Wiechowski 63' (B. Wiechowski 90')), Nowik (Dreszel 90'), Kalisiak (Waćkowski 63'), Klinicki (Turko 45' (Pacholak 90')) - Ignacak (Wielgosz 63' (M. Wiechowski 97')), Goluch (Cynt 63'), Bućko (Kowalski 63'), Kurtaran (Zając 63' (Kurtaran 88')), Duczek (Zaks 63') - Giel (Piasecki 63').