OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Niezasłużona porażka rezerw

21 kwietnia 2021, godz. 23:05, 389 wyświetleń  

A A A

Hutnik II Warszawa przegrał z Wichrem Kobyłka 1:2, w meczu 19. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Do przerwy, a w zasadzie do 52. minuty Hutnicy przeważali w tym spotkaniu. W 45. minucie Sebastian Ignacak wyprowadził zespół na prowadzenie. Na początku drugiej połowy sędzia ukarał Ignacaka kartką za symulowanie w polu karnym, gdzie wprost przeciwnie - należał się zdecydowanie rzut karny. Dla Ignacaka była to druga żółta kartka. Pierwszą otrzymał w pierwszej połowie, gdy został sfaulowany... ale arbiter główny uznał, że to jednak przewinił nasz zawodnik. Od tego momentu rozpoczęło się wiele błędnych, wręcz niezrozumiałych decyzji sędziowskich. Wicher doprowadził do remisu w 62. minucie. W doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu, po naszym rzucie rożnym, Wicher wyszedł z kontratakiem, w czasie którego sfaulowany został nasz zawodnik, natomiast arbiter nakazał grać dalej i zawodnicy z Kobyłki skutecznie wykończyli akcję.

W najbliższą niedzielę, o godzinie 12, rezerwy Hutnika zagrają w Zielonkach z Polonią II Warszawa.

Hutnik II Warszawa - Wicher Kobyłka 1:2 (1:0)
Bramki:
Ignacak 45' - 62', 90'.
w Kobyłce, Hutnik II gospodarzem

Żółte kartki: Ignacak, Aleksander, Świderski - Ślesiński, Bartochowski, Lisicki, Górecki.

Czerwone kartki: Ignacak (52. minuta, dwie żółte) - Lisicki (83. minuta, dwie żółte).

Hutnik II: Andrzejczak - Pałka (Lipiński 46'), Waćkowski, Kalisiak (Michna 65'), Świderski - Aleksander (Grodzki 85'), Czarnecki (Siudak 46'), Trznadel (Cimochowski 46'), Michałek, Ignacak - Butkiewicz (Jaczewski 60').

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa).Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY