0

Niezasłużona porażka

10 listopada 2018, godz. 16:18, 960 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:1, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Już w 1. minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Paweł Tarnowski, ale znakomicie jego strzał obronił bramkarz. Później Damian Pracki minął obrońców i uderzył z 15 metrów, ale tuż nad poprzeczką. Również Kamil Waśniowski oddał strzał, który przeszedł pół metra nad bramką. Gospodarze w całym meczu oddali trzy strzały, z których jeden, w 27. minucie, znalazł drogę do naszej bramki. W drugiej części gry Pracki dwukrotnie trafił w poprzeczkę i raz w słupek.

Za tydzień ostatni mecz w tym roku, a zarazem pierwszy z rundy wiosennej. Hutnicy zmierzą się na wyjeździe z KS Łomianki. Mecz zaplanowano na sobotę, godzinę 13.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)