0

Mławianka popsuła święto

29 sierpnia 2021, godz. 14:36, 915 wyświetleń

Hutnik Warszawa w pierwszym meczu na nowym stadionie przegrał u siebie z Mławianką Mława 1:2, w spotkaniu 4. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Mecz był wyrównany, a do przerwy bramki nie padły, pomimo dwóch minimalnie niecelnych strzałów Hutników. W 61. minucie goście wyszli na prowadzenie. Sześć minut później zawodnicy klubu z Bielan wyprowadzili kontrę. Paweł Giel podał do Mateusza Kowalskiego, który z kilku metrów umieścił piłkę w bramce. Później obie drużyny miały po kilka dogodnych okazji. W bramce Hutnika dobrze spisywał się Bartosz Koncki, natomiast uderzenia Hutników przechodziły tuż obok bramki. Najlepszą szansę na gola miał ponownie Kowalski, jednak w ostatniej chwili zdążył wrócić obrońca. Niestety goście w ostatniej minucie doliczonego czasu gry objęli prowadzenie.

W najbliższą środę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Wkrą Żuromin.

Hutnik Warszawa - Mławianka Mława 1:2 (0:0)
Kowalski 67' - Tworek 61', Mateusz Stryjewski 90'.

Żółte kartki: Siudak, Wielgosz, Kalisiak - Brzozowski, Tworek, Mateusz Stryjewski, Rogalski.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik, Kalisiak (Sidor 89') - Bogucki, Siudak (Cynt 60'), Goluch (Trznadel 77'), Wielgosz (Szabat 72') - Kowalski (Duczek 75'), Giel, Cudny (Ignacak 82').

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

Widzów: 1000.