0

Minuta od zwycięstwa

12 września 2020, godz. 20:54, 623 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z KS CK Troszyn 2:2, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Hutnicy rozegrali bardzo dobre spotkania, a trzy punkty wypadły z rąk w ostatniej akcji meczu. Do przerwy był bezbramkowy remis, pomimo kilku dogodnych okazji dla naszego zespołu. W 70. minucie Rafał Goluch zagrał na pole karne do Pawła Giela, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Dziesięć minut później Giel podał do Macieja Knapa, który wyszedł sam na sam, minał golkipera i wpakował piłkę do bramki. Trzy minuty później gospodarze zdobyli kontaktowego gola po uderzeniu sprzed pola karnego. W ostatniej akcji meczu zawodnik Hutnika zagrał ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Zawodnik Troszyna pewnie wykorzystał rzut karny.

Za tydzień, w niedzielę, o godzinie 11, Hutnik podejmować będzie Bzurę Chodaków.

KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa 2:2 (0:0)