0

Mazowsze - Hutnik 0:5

10 lipca 2021, godz. 15:31, 604 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mazowszem Grójec 5:0 w pierwszym meczu towarzyskim.

Do przerwy Hutnicy prowadzili jedną bramką po golu z 31. minuty Piotra Wielgosza. Asystował Rafał Goluch. W 53. minucie, po podaniu Mateusza Kowalskiego, prowadzenie podwyższył Damian Jaczewski. Kilka minut później trafienie zaliczył testowany zawodnik, a asystował Jaczewski. W 78. minucie do bramki gospodarzy trafił Patryk Turko, a znów podawał Jaczewski. Rezultat meczu został ustalony w 87. minucie. Testowany zawodnik, który zdobył wcześniej bramkę, zagrał do Maksymiliana Grabowicza, a ten pokonał bramkarza Mazowsza.

Testowanymi zawodnikami byli:
1 - środkowy obrońca (młodzieżowiec, IV liga)
2 - skrzydłowy (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)
3 - środkowy obrońca (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)
4 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, B Klasa)

Za tydzień, w sobotę, Hutnik zmierzy się w Laskach z trzecioligową Legionovią Legionowo.

Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa 0:5 (0:1)
Bramki:
Wielgosz 31', Jaczewski 53', Cudny 57', Turko 78', Grabowicz 84'.

Hutnik - I połowa: Koncki (Szmigiel 30') - Sidor, zawodnik testowany 1, Kalisiak - Wielgosz, Cynt, Goluch, zawodnik testowany 2 - Ignacak, Butkiewicz, Giel.

Hutnik - II połowa: Szmigiel (Andrzejczak 60') - Szabat, Waćkowski, zawodnik testowany 3 - Grabowicz, Trznadel, zawodnik testowany 4, Turko - Kowalski, Jaczewski, Cudny.