0

Mazovia - Hutnik 3:1

13 października 2018, godz. 19:25, 1034 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:3, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Bardzo zły początek szybko ustawił spotkanie. Po 8 minutach gospodarze prowadzili już 2:0. Później Hutnicy mieli trzy dobre okazje, jednak Damian Pracki trafił w słupek, a Łukasz Szala nie wykorzystał dwóch szans sam na sam z bramkarzem. Mazovia również stworzyła sobie jeszcze dwie, trzy sytuacje. Ponadto tuż przed przerwą rywal podwyższył rezultat. Druga połowa była lepsza w wykonaniu naszego zespołu. Jednak zdobyliśmy tylko jedną bramkę po kapitalnym uderzeniu z dystansu Prackiego.

W zespole Hutnika zabrakło pauzującego za kartki Macieja Baranowskiego oraz kontuzjowanego Piotra Wielgosza.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, klub z Bielan podejmować będzie MKS Przasnysz.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 3:1 (1:0)
Teodorski 3', Nojszewski 8', Żurawski 42' - Pracki 78'.

Żółta kartka: Grabek (Mazovia).

Mazovia: Łysik - Matak (Kowalczyk 88'), Krajewski, Grabek, Herman, Teodorski (Staska 48'), J. Nojszewski (Biesiada 60'), Malesa (Smoderek 80'), Tokaj, Żurawski (Romanov 68'), Bondara (Słowik 68').

Hutnik: Okrasa - Brzozowski (Sawicki 46'), Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 79'), Goluch - Szala (Paradowski 62'), Osoliński (Drożdżal 70'), Brzeziński, Waśniowski (Tarnowski 46') - Gołasiewicz (Cimochowski 32'), Pracki.

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).