0

Makowianka - Hutnik 2:2

06 maja 2021, godz. 09:20, 479 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki 2:2, w zaległym meczu 16. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. W 11. minucie po szybkim rozegraniu rzutu wolnego zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam i pokonał naszego bramkarza. Minutę później Hutnicy doprowadzili do wyrównania. Paweł Giel dośrodkował w pole karne, a celnie głową uderzył Kacper Siudak. Sześć minut potem klub z Bielan objął prowadzenie. Po rozegraniu rzutu wolnego Paweł Michałek wrzucił piłkę w pole karne, gdzie znów uderzeniem głową bramkę zdobył Siudak. W drugiej części gry, pomimo wielu okazji z obu stron, żadna z drużyn nie strzeliła gola.

W najbliższą sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Bzurą Chodaków.

Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa 2:2 (2:2)