0

Krótka przygoda z pucharem

28 września 2022, godz. 19:32, 436 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Polonią II Warszawa (V liga) 0:1, w meczu 1/16 finału Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

W spotkaniu szanse otrzymali zmiennicy i zawodnicy, którzy dostawali mniej minut w lidze. Mecz był wyrównany do 52. minuty, kiedy bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Kamil Szmigiel. Gospodarze zdobyli zwycięskie trafienie w 77. minucie.

W sobotę, o godzinie 15, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik podejmować będzie Wilgę Garwolin.

Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)