0

Kolejny remis

04 maja 2019, godz. 20:15, 914 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Kasztelan Sierpc 1:1, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnicy zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie, stworzyli sobie wiele dogodnych okazji. Ponadto w pierwszej połowie należał nam się rzut karny. Jednak to gospodarze, w 83. minucie, wyszli na prowadzenie. W doliczonym czasie gry wyrównał Damian Pracki. Po strzale z rzutu wolnego piłka trafiła w mur, ale nasz napastnik z woleja trafił do bramki Kasztelana.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, klub z Bielan podejmować będzie Mławiankę Mława.

Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)