OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Kamil Średniawa dyrektorem sportowym

11 stycznia 2018, godz. 14:43, 965 wyświetleń  

A A A

Hutnik Warszawa informuje, że dotychczasowy kierownik zespołu seniorów Kamil Średniawa został dyrektorem sportowym sekcji piłki nożnej seniorów.

Dyrektor sportowy będzie odpowiedzialny za organizację i funkcjonowanie zespołu seniorów. Do głównych zadań należą ponadto organizacja dnia meczowego, spotkań wyjazdowych, organizacja okresów przygotowawczych, nakreślenie wizji zespołu oraz odpowiedzialność za transfery.

- Cieszę się z zaufania, którym obdarzył mnie prezes klubu. Bardzo dziękuję za powierzenie tej funkcji. Dla mnie, jako mieszkańca Bielan i sympatyka Hutnika, jest to olbrzymie wyróżnienie. Większość działań realizowałem już do tej pory jako kierownik, m.in. organizacja meczów, okresów przygotowawczych, transferów pod kątem wyszukiwania zawodników czy w kwestii formalnych, kontakt z MZPN czy OSiR-ami, nadzór nad sprzętem sportowym i administracja. Teraz dochodzą do tego obowiązki związane z określeniem wizji zespołu, a także moja odpowiedzialność i decyzyjność, jeśli chodzi o transfery. Oczywiście wszystko będzie następować we współpracy z trenerem i sztabem szkoleniowym. Przede wszystkim chcemy uniknąć przypadkowości w transferach oraz w miarę możliwości uniknąć co półrocznych rewolucji kadrowych. W pewnym stopniu taką politykę transferową realizujemy z trenerem Bartłomiejem Walewskim od letnich przygotowań. Nadal będę wykonywać wszystkie dotychczasowe obowiązki – mówi Kamil Średniawa o swoich zadaniach.

- Kamil Średniawa jest jedyną osobą, która - odkąd zostałem prezesem klubu – nieprzerwanie pracuje w Hutniku. Już był w nim zanim ja przyszedłem do Hutnika. Nie ma lepszej osoby, która tak bardzo jest zżyta z klubem i zna tak bardzo specyfikę Hutnika, szczególnie sekcji piłkarskiej. Kamil odkąd został kierownikiem praktycznie w całości organizował pracę zespołu seniorów. Z realizacji swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze, więc nie czuję obaw w związku z powierzeniem mu tej funkcji  – powiedział o swojej decyzji prezes klubu Maciej Purchała.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY