0

Józefovia - Hutnik 1:2

16 lutego 2019, godz. 15:15, 934 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z występującą w Lidze Okręgowej Józefovią Józefów 2:1.

Hutnicy objęli prowadzenie w 16. minucie. Damian Pracki odebrał piłkę obrońcy i ładnym strzałem w okienko pokonał bramkarza gospodarzy. Józefovia wyrównała w 40. minucie.

W 83. minucie, po asyście Bartłomieja Gołasiewicza, zwycięską bramkę zdobył Łukasz Szala.

Za tydzień klub z Bielan zmierzy się w Milanówku z Błonianką Błonie. Sparing zaplanowano na godzinę 12.

Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 1:2 (1:1)
40' - Pracki 16', Szala 83'.

Skład - I połowa: Okrasa (Molenda 29') - Sawicki, Nowik, Baranowski, zawodnik testowany 1 - Wielgosz, Osoliński, Stankiewicz, Cimochowski, Tarnowski - Pracki.

Skład - II połowa: Molenda (Andrzejczak 59') - Liszewski, Nowik, Baranowski, Goluch - Grabowski, Brzeziński, Drożdżal, Turko - Szala, Gołasiewicz.