OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Hutnik z dyrektorem zarządzającym

10 stycznia 2018, godz. 13:08, 1563 wyświetleń  

A A A

Na przełomie roku w Hutniku Warszawa doszło do zmian w strukturze klubu. Na stanowisko dyrektora zarządzającego powołany został Michał Kazanowski.

Jego głównym celem będzie spójne organizowanie wszystkich elementów, na które składa się klub Hutnik Warszawa. Zadaniem Kazanowskiego będzie koordynacja zarówno działań sportowych, jak i administracyjnych, marketingowych, czy relacji z partnerami. Jego nadrzędnym celem będzie rozbudowa grup młodzieżowych drużyny piłkarskiej. – Powołanie Michała Kazanowskiego na stanowisko dyrektora zarządzającego to kolejny etap w budowie silnego klubu na sportowej mapie Warszawy. Organizujemy coraz więcej inicjatyw, które wymagają stałej koordynacji, jego osoba ma w tym pomóc. Wierzę, że Michał sprosta oczekiwaniom – powiedział prezes klubu Maciej Purchała.

Dla Kazanowskiego to powrót na Marymoncką, bowiem występował on jako piłkarz w barwach Hutnika. Grał na pozycji napastnika oraz prawego pomocnika w latach 1985-96. Jest strzelcem ostatniej bramki dla klubu na zapleczu ekstraklasy (ówczesna II liga). Swoje doświadczenie zdobywał w wielu firmach marketingu sportowego oraz największych agencjach eventowych w kraju. Pracował m.in. dla UEFA przy organizacji Mistrzostw Europy 2012 jako Manager ds. Transportu Turniejowego jak również w Polskim Związku Piłki Nożnej jako specjalista ds. inicjatyw UEFA Grassroots. – Osobiście dla mnie to powrót do korzeni. Klub z Bielan wychował mnie, tu spędziłem jedenaście lat swojego dzieciństwa. Teraz po latach mam możliwości pracy dla klubu. Można powiedzieć, że na to gdzie się teraz znalazłem pracowałem ponad 30 lat. To duże wyzwanie i zaszczyt, gdy praca jest pasją wszystko jest łatwiejsze. Przede mną wiele wyzwań – przyznał Michał Kazanowski, dyrektor zarządzający klubu Hutnik Warszawa.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY