0

Hutnik - Wkra 2:1

05 czerwca 2021, godz. 20:47, 692 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z Wkrą Żuromin 2:1, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Goście pierwsi wyszli na prowadzenie po trafieniu z 35. minuty. Hutnicy zdołali szybko odpowiedzieć. Po dośrodkowaniu Daniela Boguckiego, bramkę zdobył Mateusz Kowalski. W 88. minucie nasz zespół strzelił zwycięskiego gola. Z rzutu rożnego wrzucił Paweł Giel, a uderzeniem nogą piłkę do bramki skierował Kamil Waćkowski. W ostatniej akcji meczu napastnik gości został sfaulowany i sędzia podyktował rzut karny. Jednak zawodnik Wkry przestrzelił.

Za tydzień ostatni mecz w tym sezonie. W sobotę, o godzinie 17, Hutnik podejmować będzie Świt Staroźreby.

Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 2:1 (1:1)
Kowalski 37', Waćkowski 88' - Klepczyński 35'.
w 90. minucie Klepczyński (Wkra) nie strzelił rzutu karnego (przestrzelił)

Żółta kartka: Kosiński (Wkra).

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Waćkowski, Goluch (Kalisiak 90'), Wielgosz (Michałek 72') - Ignacak, Siudak (Butkiewicz 78'), Trznadel, Turko (Świderski 62') - Giel, Kowalski (Jaczewski 65').

Sędzia: Tomasz Karpiński (Płock).