0

Hutnik - Unia 3:1

04 września 2021, godz. 15:44, 807 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Unią Warszawa 3:1, w meczu 6. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnicy znakomicie rozpoczęli spotkanie. Po sześciu minutach było już dwa do zera. W 5. minucie w polu karnym sfaulowany został Mateusz Kowalski, a bramkę z rzutu karnego zdobył Przemysław Szabat. Chwilę później zawodnicy klubu z Bielan szybko odzyskali piłkę i po akcji prawą stroną Piotr Cudny wyłożył piłkę Piotrowi Wielgoszowi, który z bliska umieścił futbolówkę w siatce. W 20. minucie Hutnik zdobył trzecią bramkę. Kowalski podał w pole karne do Cudnego, a ten z kilku metrów pokonał bramkarza. W 44. minucie goście strzelili honorowego gola.

W 62. minucie bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Erwin Nowik. Pomimo gry w dziesięciu Unia nie zdołała zdobyć bramki.

Za tydzień Hutnik zmierzy się na wyjeździe ze Stoczniowcem Płock. Mecz odbędzie się w niedzielę, o godzinie 14.00.

Hutnik Warszawa - Unia Warszawa 3:1 (3:1)
Szabat (k) 5', Wielgosz 6', Cudny 20' - Budak 44'.

Żółta kartka: Modzelewski (Unia).

Czerwona kartka: Nowik (62. minuta, uderzenie przeciwnika).

Hutnik: Koncki - Szabat, Nowik, Sidor - Bogucki, Trznadel (Cynt 73'), Siudak, Wielgosz (Turko 46') - Ignacak, Kowalski (Jaczewski 23' (Waćkowski 64')), Cudny (Duczek 46').

Sędzia: Jakub Mikołajewski (Glinojeck).