0

Hutnik - Unia 1:3

09 czerwca 2018, godz. 16:09, 1278 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Unią Warszawa 1:3, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Spotkanie z Unią było najsłabszym meczem w wykonaniu Hutników w tym sezonie. Goście zdobywali bramki po prostych błędach defensywy. W 22. minucie objęliśmy prowadzenie po szybkim rozegraniu rzutu wolnego. Paweł Tarnowski dośrodkował w pole karne, a strzałem piętą bramkarza pokonał Bartłomiej Gołasiewicz. Chwilę później po złym wybiciu piłki przez Piotra Wielgosza, napastnik Unii wykorzystał sytuację sam na sam.

Tuż na początku drugiej połowy goście podwyższyli rezultat. W 63. minucie po niecelnym podaniu przed własnym polem karnym Macieja Baranowskiego, Unia ustaliła rezultat meczu na 1:3.

W 23. minucie po wyrównaniu przez gości boisko musiał opuścić Tarnowski. Powodem były narodziny dziecka. Rodzicom gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

W najbliższą sobotę, o godzinie 11, odbędzie się ostatni mecz w sezonie. Hutnik zmierzy się na wyjeździe z trzecią w tabeli Victorią II Sulejówek.

Hutnik Warszawa - Unia Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Gołasiewicz 22' - Jankiewicz 23', Górski 48', Kasprzak 63'.

Żółte kartki: Cimochowski - Szypulski, Gnoiński.

Czerwona kartka: Gnoiński (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Winiarek - Wielgosz, Baranowski, Pracki, Avanesyan - Tarnowski (Szala 26'), Osoliński, Zuchora (Drożdżal 60'), Cimochowski (Polniak 73'), Turko (Ostaszewski 46') - Gołasiewicz.

Sędzia: Michał Więckowski.