0

Hutnik - Stoczniowiec 4:1

24 kwietnia 2022, godz. 09:34, 1297 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Stoczniowcem Płock 4:1, w meczu 24. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Pierwsza połowa była bardzo udana w wykonaniu Hutników. Zawodnicy klubu z Bielan stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych. W 9. minucie z prawej strony dośrodkował Daniel Bogucki, a bramkę zdobył Sebastian Duczek. W 30. minucie na rajd z własnej połowy zdecydował się Grzegorz Kalisiak, następnie Paweł Giel odegrał w pole karne do naszego obrońcy, a ten podwyższył prowadzenie. Trzy minuty później po błędzie bramkarza Giel z 25 metrów trafił do pustej bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście strzelili kontaktowego gola.

Druga część gry była bardziej wyrównana, padło w niej tylko jedno trafienie, dopiero w 90. minucie. Po zagraniu ręką w polu karnym sędzia wskazał na jedenasty metr i Erwin Nowik oddał skuteczny strzał z rzutu karnego.

W najbliższą środę, o godzinie 18.30, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława, w zaległym meczu 21. kolejki.

Hutnik Warszawa - Stoczniowiec Płock 4:1 (3:1)
Duczek 9', Kalisiak 30', Giel 33', Nowik (k) 90' - Kowalczyk 44'.

Żółte kartki: Kustra, Sworski.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik, Kalisiak - Bogucki (Grabowicz 90'), Goluch (Cynt 87'), Bućko (Zając 70'), Turko (Jaczewski 90') - Szabat, Giel (Ignacak 81'), Duczek (Kowalski 78').

Sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).