0

Hutnik - Narew 4:1

29 października 2022, godz. 17:12, 430 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Narwią Ostrołęka 4:1, w meczu 14. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 31. minucie Teo Kurtaran dośrodkował z rzutu wolnego, a strzałem głową bramkarza gości pokonał Jakub Górski. W 44. minucie Daniel Bogucki podał do wychodzącego sam na sam Pawła Giela, który umieścił piłkę w siatce Narwi. W 59. minucie, po asyście Boguckiego, rezultat podwyższył Patryk Piasecki. W 75. minucie z kolei Piasecki asystował, a drugie trafienie w meczu zanotował Giel. Goście zdobyli honorowa bramkę w 79. minucie.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Victorią Sulejówek.

Hutnik Warszawa - Narew Ostrołęka 4:1 (2:0)
Górski 31', Giel 44', 75', Piasecki 59' - Drężek 79'.

Żółte kartki: Piasecki, Ignacak - Gałązka.

Czerwona kartka: Gałązka (Narew, po meczu, dwie żółte).

Hutnik: Korziewicz - Klinicki, Nowik, Kalisiak, Górski - Bogucki (Turko 83'), Kurtaran, Bućko (Kowalski 75'), Giel (Zając 90'), Zaks (Ignacak 46') - Piasecki (Duczek 90').

Sędzia: Mateusz Ciepliński (Płock).