0

Hutnik - Narew 1:0

06 lutego 2021, godz. 18:13, 585 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Narwią Ostrołęka (Liga Okręgowa) 1:0. Mecz został rozegrany w Markach.

Zwycięską bramkę, z rzutu karnego, w 27. minucie zdobył Paweł Giel. Karny został podyktowany za faul na Sebastianie Ignacaku.

W sparingu wystąpili przede wszystkim młodzieżowcy oraz zawodnicy testowani. Pozostali piłkarze otrzymali wolne.

Całą drugą połowę rozegrał bramkarz z juniorów naszego klubu, z rocznika 2003, Kamil Szmigiel.

Testowanymi zawodnikami byli:
1 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Marcovią Marki.

Hutnik Warszawa - Narew Ostrołęka 1:0 (1:0)
Bramka:
Giel (k) 27'.
w Markach

Hutnik: Andrzejczak (Szmigiel 46') - Bogucki, Waćkowski (Kalisiak 63'), Kalisiak (Goluch 31'), Świderski - Duczek, Michałek (Michna 54'), Trznadel (zawodnik testowany 1 46'), Giel, Ignacak - Butkiewicz (Jaczewski 46').