Hutnik - Mszczonowianka 2:2

24 lipca 2021, godz. 13:18, 720 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z Mszczonowianką Mszczonów 2:2.

Do przerwy Hutnicy prowadzili 2:0. W 17. minucie Kacper Siudak zagrał do Mateusza Kowalskiego, który wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza. Sześć minut później, po asyście Piotra Wielgosza, rezultat podwyższył Damian Jaczewski. Mszczonowianka kontaktowego gola zdobyła w pierwszej minucie po zmianie stron, a do remisu doprowadziła w 83. minucie po strzale z rzutu karnego.

Za tydzień klub z Bielan rozegra ostatni sparing przed ligą. W sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice.

Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (2:0)