0

Hutnik - Mazovia 0:3

09 listopada 2019, godz. 17:34, 924 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:3, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Spotkanie zostało rozegrane przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Praktycznie cały mecz Hutnicy grali w dziesięciu. W 9. minucie za uderzenie łokciem bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Kacper Siudak. Goście objęli prowadzenie w 27. minucie. Tuż przed przerwą podwyższyli rezultat, a wynik meczu ustalili na początku drugiej połowy.

Za tydzień Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Mecz zaplanowano na godzinę 13.00.

Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 (0:2)