0

Hutnik - Marcovia 3:1

11 marca 2023, godz. 16:39, 520 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Marcovią Marki 3:1, w meczu 18. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 18. minucie po błędzie obrońcy klubu z Bielan, napastnik gości wyszedł sam na sam i pokonał naszego bramkarza. W 35. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Filip Bućko, a bramkę strzałem głową zdobył Erwin Nowik. W 79. minucie Hutnicy objęli prowadzenie. Z rzutu rożnego podał Paweł Giel, a skutecznie głową uderzył Patryk Piasecki. Rezultat meczu w 90. minucie ustalił Patryk Winiarski, po asyście Daniela Boguckiego.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 13, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z MKS Piaseczno.

Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 3:1 (1:1)
Nowik 35', Piasecki 79', Winiarski 90' - Żmuda 18'.

Hutnik: Balawejder - Bogucki, Nowik, Goliński, Turko (Duczek 46') - Ignacak (Piasecki 63'), Dobrogost (Waćkowski 28'), Bućko (Bek 60'), Giel (Goluch 83'), Ruciński - Bartnik (Winiarski 73').