0

Hutnik - Marcovia 2:1

13 lutego 2021, godz. 14:30, 600 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Marcovią Marki (IV liga) 2:1. Sparing został rozegrany przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Do przerwy prowadzili przeciwnicy, po trafieniu z 11. minuty. Hutnicy doprowadzili do wyrównania w 72. minucie. W polu karnym sfaulowany został Damian Jaczewski, a bramkę z rzutu karnego zdobył Kacper Siudak. W 86. minucie zwycięskiego gola strzelił Sebastian Ignacak, po asyście Łukasza Stanisławskiego.

Nowymi testowanymi zawodnikami byli:
1 - skrzydłowy (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 14.30, w Markach, Hutnik zmierzy się w meczu towarzyskim z Wilgą Garwolin (IV liga).

Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 2:1 (0:1)
Siudak (k) 72', Ignacak 86' - 11'.
przy ul. Obrońców Tobruku 11

Hutnik: Koncki (Andrzejczak 46') - Bogucki (Aleksander 69'), Nowik (Waćkowski 58'), Waćkowski (Kalisiak 31'), Turko (Świderski 46') - Aleksander (Ignacak 46'), Goluch (Siudak 46'), Trznadel (zawodnik testowany 2 46'), Michałek (Kowalski 46'), zawodnik testowany 1 (Stanisławski 46') - Butkiewicz (Jaczewski 46').