0

Hutnik - Makowianka 3:1

16 maja 2022, godz. 10:57, 642 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Makowianką Maków Mazowiecki 3:1, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Po nieudanej pierwszej połowie Hutnicy tylko remisowali 1:1. Goście objęli prowadzenie w 21. minucie po ładnej akcji i strzale głową. Jednak dwie minuty później nasz zespół doprowadził do wyrównania. Błąd defensywy wykorzystał Daniel Bogucki.

Po zmianie stron Hutnik stwarzał już sobie wiele okazji. W 70. minucie Paweł Giel zagrał do Boguckiego, który po raz drugi pokonał bramkarza. Dziesięć minut później rezultat meczu ustalił Przemysław Szabat, a znów asystował Giel.

W środę, o godzinie 19, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock.

Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 3:1 (1:1)
Bogucki 23', 70', Szabat 80' - Małkiewicz 21'.

Hutnik: Andrzejczak - Sidor, Nowik, Waćkowski (Kalisiak 46') - Bogucki, Cynt (Goluch 46'), Zając (Trznadel 46'), Turko - Ignacak (Bućko 61'), Kowalski (Szabat 46'), Duczek (Giel 70').

Sędzia: Piotr Chyba (Płock).