0

Huragan pokonany!

13 sierpnia 2021, godz. 21:06, 693 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał z Huraganem Wołomin 4:1, w meczu 2. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

W 15. minucie, po rykoszecie, napastnik gości wyszedł sam na sam i pokonał naszego bramkarza. Hutnicy w pierwszej połowie stworzyli sześć dogodnych okazji, jednak albo znakomicie bronił golkiper Huraganu, albo zawodnicy klubu z Bielan zbyt słabo uderzali na bramkę gości. Rywale po jednej z sytuacji trafili w poprzeczkę.

Druga połowa to przewaga Hutnika, który udokumentował to czteroma trafieniami. W 52. minucie Daniel Bogucki podał na pole karne, a piłkę przejął Kacper Siudak, który z kilku metrów umieścił piłkę w bramce. Cztery minuty później Paweł Giel dośrodkował z lewej strony boiska, a do siatki gości trafił Piotr Cudny. W 70. minucie obrońca Huraganu zagrał ręką  na 25 metrze. Znów kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Siudak, podwyższając prowadzenie. W 80. minucie rezultat meczu, po podaniu Patryka Turko, ustalił Cudny.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17 Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Escolą Varsovia. Natomiast w najbliższą środę, w Rembertowie, o godzinie 18, klub z Bielan rozegra mecz towarzyski z Reprezentacją Polski Niesłyszących.

Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 4:1 (0:1)