0

Huragan - Hutnik 0:3

19 marca 2022, godz. 14:20, 634 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 3:0, w meczu 19. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

W 7. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Erwin Nowik. Faulowany w polu karnym był Przemysław Szabat. Następnie gola do szatni strzelił Damian Jaczewski, po podaniu Sebastiana Duczka. Trzecie trafienie padło w 79. minucie po rozegraniu rzutu wolnego. Po asyście Patryka Turko, bramkę zdobył Mateusz Sidor.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik podejmować będzie Escolę Varsovia.

Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 0:3 (0:2)
Nowik (k) 7', Jaczewski 45', Sidor 79'.

Hutnik: Koncki (Andrzejczak 87') - Sidor (Grabowicz 87'), Nowik, Kalisiak (Waćkowski 81') - Bogucki, Goluch (Cynt 78'), Trznadel (Bućko 64'), Turko - Szabat (Ignacak 64'), Kowalski (Jaczewski 28'), Duczek.

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Przasnysz).