0

Giel show

29 maja 2021, godz. 15:47, 547 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z KS Łomianki 4:1, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej bramki gości, którzy już w 3. minucie objęli prowadzenie. Chwilę później Rafał Goluch z bliska trafił w poprzeczkę. W 22. minucie mocnym strzałem z 20 metrów wyrównał Paweł Giel. Asystował Sebastian Ignacak. Tuż po przerwie Giel wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Napastnik skutecznie wykończył sytuację sam na sam, po podaniu Daniela Boguckiego. W 69. minucie Giel skompletował hat-tricka, a asystę zaliczył Kacper Siudak. Rezultat meczu w 83. minucie ustalił... ponownie Giel, który po podaniu Mateusza Kowalskiego minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.

W 16. minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Erwin Nowik.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik podejmować będzie Wkrę Żuromin.

Hutnik Warszawa - KS Łomianki 4:1 (1:1)
Giel 22', 47', 69', 83' - Szeliga 3'.

Żółte kartki: Goluch, Koncki, Świderski - Markowski, Truszczyński, Czady, Matwiejczyk, Kępka.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik (Turko 16' (Michałek 77')), Kalisiak - Bogucki, Siudak (Trznadel 70'), Goluch, Świderski - Kowalski (Butkiewicz 84'), Giel (Jaczewski 90'), Ignacak (Grodzki 90').

Sędzia: Krzysztof Kuciel (Warszawa).