0

Escola - Hutnik 2:3

20 sierpnia 2022, godz. 16:38, 547 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 3:2, w meczu 3. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 7. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale rzutu z karnego. W pierwszej połowie Hutnicy stworzyli sobie kilka świetnych okazji, których nie wykorzystali. Natomiast Escola poza karnym nie zagroziła naszej bramce. Nasz zespół zanotował świetny początek drugiej części gry. W pierwszej akcji Patryk Piasecki zdobył bramkę po podaniu Daniela Boguckiego. W 50. minucie Piasecki asystował przy trafieniu Oskara Zaksa. W 70. minucie Piasecki został sfaulowany w polu karnym. Rzut karny pewnie wykonał Teo Kurtaran. W 76. minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego.

Za tydzień, w piątek, o godzinie 18, Hutnik podejmować będzie Mszczonowiankę Mszczonów.

Escola Varsovia - Hutnik Warszawa 2:3 (1:0)
Bąk (k) 7', 76' - Piasecki 46', Zaks 50', Kurtaran (k) 70'.

Żółta kartka: Klinicki.

Hutnik: Mielcarz - Goliński (Dobrogost 46'), Nowik, Kalisiak (Waćkowski 46') - Bogucki, Kurtaran, Bućko (Goluch 89'), Klinicki - Kowalski (Zaks 46'), Piasecki (Zając 87'), Duczek (Ignacak 83').

Sędzia: Hubert Heba (Warszawa).