0

Escola - Hutnik 1:2

21 sierpnia 2021, godz. 20:08, 726 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 2:1, w meczu 3. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnicy objęli prowadzenie już w 4. minucie. Kacper Siudak zagrał do Piotra Cudnego, który wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza. W ostatniej akcji pierwszej połowy kapitalnym trafieniem popisał się Paweł Giel. Mateusz Kowalski dośrodkował z prawej strony boiska do Giela, który strzałem nożycami zdobył bramkę. Gospodarze kontaktowego gola strzelili w piątej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy.

Za tydzień wracamy do domu! Po dwóch latach Hutnik zagra wreszcie u siebie. W sobotę, o godzinie 19:57, Hutnicy podejmować będą zwycięzcę jednej z grup IV ligi z ostatniego sezonu - Mławiankę Mława. Pierwszy mecz jest bezpłatny, ale wymagane będą wejściówki, które będzie można nabyć w Restauracji Hutnik przy ul Wrzeciono 41 w terminach: wtorek g. 17.30-19.30, środa, g. 16-17, czwartek g. 17.30-18.30, piątek g. 16-17 oraz na stadionie przed meczem od g. 16.

Escola Varsovia - Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)