0

Bez punktów w Siedlcach

03 listopada 2019, godz. 21:14, 974 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Pogonią II Siedlce 2:4, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Po dwóch dośrodkowaniach i prostych błędach w defensywie gospodarze zdobyli dwie bramki i prowadzili po 26. minutach dwa do zera. Chwilę po utracie drugiego gola bardzo ładnym uderzeniem z 30 metrów bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Kacper Siudak. Tuż przed przerwą w polu karnym sfaulowany został Piotr Wielgosz, a rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. W drugiej połowie, pomimo ataków, Hutnicy nie zdołali doprowadzić do remisu, a dodatkowo po jednej z kontr Pogoń II ustaliła rezultat meczu.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 14.30, Hutnik podejmować będzie Mazovię Mińsk Mazowiecki.

Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa 4:2 (3:2)
16', 26', (k) 35', 62' - Siudak 28', Giel (k) 44'.

Żółte kartki: Litwiński, Łęczycki, Barej - Zawistowski, Okrasa.

Hutnik: Okrasa - Baranowski, Nowik, Marchelewicz, Wielgosz - Duczek (Muchin 83'), Zawistowski (Szala 57'), Siudak (Zuchora 64'), Bozik (Stanisławski 64') - Giel, Kowalski (Cimochowski 76').

Sędzia: Mateusz Trawiński (Warszawa).