0

Bez punktów

13 listopada 2021, godz. 18:05, 502 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe ze Świtem Staroźreby 1:2, w meczu 16. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przez całe spotkanie lekko przeważali Hutnicy, którzy stworzyli sobie wiele sytuacji, jednak jak zwykle zespół  z Bielan był nieskuteczny. W 17. minucie Piotr Cudny dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę uderzeniem głową zdobył Przemysław Szabat. Później Hutnicy mieli trzy, cztery okazje, jednak trafiali w bramkarza lub strzelali niecelnie. W ostatniej akcji pierwszej połowy gospodarze doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie, około 70. minuty po ładnej akcji w słupek trafił Sebastian Duczek. W 81. minucie zawodnik Świtu uderzył z dystansu, nasz bramkarz odbił piłkę, do której najszybciej doszedł napastnik gospodarzy i wpakował futbolówkę do bramki. Mecz zakończył się rezultatem, który nie odzwierciedlał przebiegu gry.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 13, Hutnik podejmować będzie KS CK Troszyn. Będzie to ostatni mecz rundy jesiennej.

Świt Staroźreby - Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
45', 81' - Szabat 17'.

Żółte kartki: Unierzyski, Januszczak - Kowalski, Wielgosz.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Sidor, Szabat - Ignacak (Wielgosz 69'), Goluch, Giel, Cudny, Duczek - Kowalski (Trznadel 69').